SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
262 000 €
(6 718 € / m²)
Prodaja
1
1
39 m²
طريق الخيل

spavaća soba1
stan39 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Binghatti Starlight, located in Healthcare City Phase 2, Al Jaddaf, is an upcoming architectural marvel that offers the perks of waterfront living wit...

Ostalo
Dob ponude: 413dana
Ažurirano: 34dana

Lokaliteti

طريق الخيل
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu