SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
807 122 €
(11 530 € / m²)
Prodaja
2
2+
70 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba2
stan70 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

شقق فاخرة مطلة على نخلة جميرا في دبي إنترنت سيتي
تعد دبي إنترنت سيتي مركز التكنولوجيا الرائد في المنطقة، موطنًا لشركات التقنية العالمية والشركات الناش...

Ostalo
Dob ponude: 414dana
Ažurirano: 114dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu