SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
123 000 €
(891 € / m²)
Prodaja
2
2+
138 m²
Yenimahalle

spavaća soba2
stan138 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Sea View Apartments with Indoor Parking in Mudanya
The 2-bedroom apartments are located in Güzelyalı Yeni Mahalle, a peaceful neighbourhood surrounded...

Kat:
1. kat od 2
Dob ponude: 31dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Yenimahalle
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu