SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
964 800 €
(4 616 € / m²)
Prodaja
5
2+
209 m²
Birol Sokağı, Topkapı Mahallesi

spavaća soba5
stan209 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

الشقة للبيع يقع في توب كابي ، وهي منطقة ذات أهمية ثقافية وتاريخية في إسطنبول ، والتي تضم العديد من المعالم السياحية والمعالم التاريخية الهامة مثل قصر ...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakTuš kabinaKuhinjski aparatiSigurnost

Ostalo
Dob ponude: 69dana
Ažurirano: 69dana

Lokaliteti

Birol Sokağı, Topkapı Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Slični oglasi

Slično u inozemstvu