SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
130 300 €
(609 € / m²)
Prodaja
3
2+
214 m²
Birol Sokağı, Topkapı Mahallesi

spavaća soba3
stan214 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

الشقة للبيع يقع في الفاتح. الفاتح هي منطقة تقع في الجانب الأوروبي من اسطنبول. سميت على اسم السلطان العثماني محمد الفاتح (فاتح سلطان محمد) ، الذي غزا ا...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakKadaTuš kabinaNamješteno

Namješteno
Dob ponude: 68dana
Ažurirano: 68dana

Lokaliteti

Birol Sokağı, Topkapı Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Slični oglasi

Slično u inozemstvu