SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
137 715 €
(1 450 € / m²)
Prodaja
4
2+
95 m²
Teşvikiye

spavaća soba4
stan95 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

شقق دوبلكس بغرفتين وثلاث غرف نوم في تشويقية، يالوفا
تتمتع مدينة يالوفا بموقع استراتيجي مميز بفضل قربها من مدن كبرى مثل إسطنبول وبورصة وكوجالي، مما يمن...

Ostalo
Dob ponude: 302dana
Ažurirano: 65dana

Lokaliteti

Teşvikiye
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu