SUPA24
Kuća i okolina; pogled
Kuća i okolina; pogled, prirodna svjetlost
Kuća i okolina
136 000 €
(2 345 € / m²)
Prodaja
1
1
58 m²
Teomanpaşa Mahallesi

spavaća soba1
stan58 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

1 and 2-Bedroom Apartments Near the City Hospital in Kepez, Antalya
These apartments are located in the Çankaya Neighborhood of Kepez, Antalya. The ne...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakSigurnostPrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 86dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Teomanpaşa Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu