SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
305 000 €
(1 906 € / m²)
Prodaja
5
2+
160 m²
1274 Sokak, Sinan Mahallesi

spavaća soba5
stan160 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Antalya'nın tercih edilen gayrimenkul ofislerinden biri olan Buy Home Antalya, yeni projeleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Muratpaşa'nın merkezi ko...

Ostalo
Dob ponude: 411dana
Ažurirano: 31dana

Lokaliteti

1274 Sokak, Sinan Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Buy Home Antalya Emlak İnşaat Ltd Şti

Slični oglasi

Slično u inozemstvu