SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
109 000 €
(948 € / m²)
Prodaja
4
2+
115 m²
Selçuk Mahallesi

spavaća soba4
stan115 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Manavgat Ilıca’da önü açık, havuz ve doğa manzarasına sahip, modern ve konforlu bir yaşam sunan bu özel 3+1 daire sizleri bekliyor.
135 m² brüt, 125 ...

Namješteno
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Selçuk Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Side Homes Real Estate Center

Slični oglasi

Slično u inozemstvu