SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
258 732 €
(1 341 € / m²)
Prodaja
3
1
193 m²
Selçuk Mahallesi

spavaća soba3
stan193 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

The apartment for sale is located in Lara, one of the most popular and vibrant parts of Antalya. In close proximity you can find cafés, restaurants, h...

Ostalo
Dob ponude: 44dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Selçuk Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Joud Al Moufti

Slični oglasi

Slično u inozemstvu