SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
122 800 €
(1 293 € / m²)
Prodaja
3
2+
95 m²
Selçuk Mahallesi

spavaća soba3
stan95 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

الشقة للبيع يقع في كيبيز. كيبيز هي منطقة مريحة في شمال شرق أنطاليا بجوار دوشيمي آلته و قونيا آلته ، جنوب مُرات باشا وشرق أكسو. بالقرب منك ، يمكنك العث...

Namješteno
Dob ponude: 144dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Selçuk Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Slični oglasi

Slično u inozemstvu