SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
80 000 €
(1 333 € / m²)
Prodaja
1
1
60 m²
Pazarcı Mahallesi

spavaća soba1
stan60 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Stylish Flats in a Complex with Social Facilities in Antalya Gazipaşa
Gazipaşa is a district located in the east of Antalya. Formerly known as Selinus...

Ostalo
Dob ponude: 167dana
Ažurirano: 167dana

Lokaliteti

Pazarcı Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu