SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
392 751 €
(3 928 € / m²)
Prodaja
4
2+
100 m²
Osmanağa Mahallesi

spavaća soba4
stan100 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

The apartment for sale is located in Kadikoy. Kadikoy is a district located on the Asian side of Istanbul. It is a bustling and cosmopolitan area know...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Zasebna kuhinjaTuš kabinaKuhinjski aparati

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Osmanağa Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Razan Al-masri

Slični oglasi

Slično u inozemstvu