SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
219 000 €
(1 825 € / m²)
Prodaja
3
1
120 m²
Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi

spavaća soba3
stan120 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

ID5254Spacious 2+1 apartment with premium amenities in ObaArea: 120 m²Layout: 2+1 | Bathroom: 1 | Balcony: 1Furnished: YesFloor: 1Distance to the sea:...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

AYVAZOGLU HOMES

Slični oglasi

Slično u inozemstvu