SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
139 000 €
(2 242 € / m²)
Prodaja
2
1
62 m²
Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi

spavaća soba2
stan62 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This modern 1+1 apartment is located in the sought-after Oba area of Alanya, offering a comfortable lifestyle and strong investment potential. With a ...

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Basic Apartment

Slični oglasi

Slično u inozemstvu