SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
110 000 €
(957 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
115 m²
Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi

spavaća sobaatypical
stan115 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Spacious apartment 115 m² on the 6th floor with infrastructure A cozy and bright apartment with a 2+1 layout is for sale, located in one of the most p...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Basic Apartment

Slični oglasi

Slično u inozemstvu