SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
115 000 €
(1 000 € / m²)
Prodaja
3
2+
115 m²
Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi

spavaća soba3
stan115 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

ID 51552+1 Duplex in Oba, New ComplexArea: 115 m² | Floor: 4 | Bathrooms: 2 | Balconies: 2Year of construction: 2025Price: €115,000This modern 2+1 dup...

Ostalo
Dob ponude: 41dana
Ažurirano: 36dana

Lokaliteti

Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

AYVAZOGLU HOMES

Slični oglasi

Slično u inozemstvu