SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
187 500 €
(3 906 € / m²)
Prodaja
2
1
48 m²
Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi

spavaća soba2
stan48 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Im begehrten Viertel Oba in Alanya, wo der Rhythmus des Mittelmeers auf die Lebendigkeit einer florierenden Gemeinschaft trifft, nimmt eine neue Wohnv...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

PločicePametni uređajiKuhinjski aparatiSigurnostOtvoreni dnevni boravakZasebna kuhinjaTuš kabinaPrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 73dana
Ažurirano: 73dana

Lokaliteti

Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Alanya Eiendom Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu