SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
82 500 €
(1 130 € / m²)
Prodaja
1
1
73 m²
Muradiye

spavaća soba1
stan73 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Residence Apartments Inside a Shopping Mall on the Intercity Road in Orhangazi
These apartments in Bursa for sale are located in the Orhangazi distric...

Kat:
1. kat od 4
Dob ponude: 240dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Muradiye
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu