SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
89 300 €
(992 € / m²)
Prodaja
3
1
90 m²
İbrahim Müteferrika Sokağı, Molla Gürani Mahallesi

spavaća soba3
stan90 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

الشقة للبيع يقع في الفاتح. الفاتح هي منطقة تقع في الجانب الأوروبي من اسطنبول. سميت على اسم السلطان العثماني محمد الفاتح (فاتح سلطان محمد) ، الذي غزا ا...

Ostalo
Dob ponude: 217dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

İbrahim Müteferrika Sokağı, Molla Gürani Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Slični oglasi

Slično u inozemstvu