SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
185 000 €
(1 713 € / m²)
Prodaja
2
2+
108 m²
Marmara Mahallesi

spavaća soba2
stan108 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Excellent 2 Bed Apartment For Sale in Istanbul TurkeyEsales Property ID: es5554787Deniz IstanbulTower no 7,Apartment no 2IstanbulBeylikdozoTurkeyAn Im...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledOtvoreni dnevni boravakPrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 248dana
Ažurirano: 75dana

Lokaliteti

Marmara Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Esales Property LTD.

Peter Chambers

Slični oglasi

Slično u inozemstvu