SUPA24
Dnevni boravak; drveni pod, prirodna svjetlost, moderan stil, visoki stropovi
Kuhinja; kućanski aparati, drveni pod, prirodna svjetlost, moderan stil, renoviran
82 893 €
(754 € / m²)
Prodaja
3
1
110 m²
Manavgat/Antalya

spavaća soba3
stan110 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

The apartment for sale is located in Manavgat. Manavgat is at the heart of the Turkish Riviera and governed by the province Antalya. The city of Manav...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledOtvoreni dnevni boravakTuš kabinaKuhinjski aparati

Ostalo
Dob ponude: 138dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Manavgat/Antalya
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Teyyan Parlak

Slični oglasi

Slično u inozemstvu