SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
197 521 €
(3 039 € / m²)
Prodaja
1
1
65 m²
Karacabey Sokağı, Maltepe Mahallesi

spavaća soba1
stan65 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Do you dream of living in Turkey? We offer apartments in a modern complex with a green area (60% of the landscape!), underground Parking, swimming poo...

Kat:
7. kat od 7
Dob ponude: 461dana
Ažurirano: 461dana

Lokaliteti

Karacabey Sokağı, Maltepe Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Dda Real Estate

Dda Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu