SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
125 000 €
(1 953 € / m²)
Prodaja
2
1
64 m²
Kemerağzı Mahallesi

spavaća soba2
stan64 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

3-Bedroom Real Estate for Sale in a Complex with Pool in Altıntaş, Antalya
The real estate is located in the Altıntaş area of Aksu district in Antalya...

Ostalo
Dob ponude: 19dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Kemerağzı Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu