SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
72 000 €
(1 263 € / m²)
Prodaja
2
1
57 m²
Kemerağzı Mahallesi

spavaća soba2
stan57 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

The apartment for sale is located in Aksu. The Aksu district lies between the Düden and Aksu streams. It is located to the east of Antalya’s city cent...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Tuš kabinaOtvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiSigurnost

Ostalo
Dob ponude: 120dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Kemerağzı Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Razan Al-masri

Slični oglasi

Slično u inozemstvu