SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
234 080 €
(5 202 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Kemerağzı Mahallesi

spavaća soba2
stan45 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

شقق قريبة من الشاطئ وجاهزة للسكن في أنطاليا كوندو
تقع الشقق الأنيقة في المركز السياحي كوندو بموقعها المميز. تعتبر كوندو منطقة سياحية شهيرة قريبة من ال...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakSigurnostPrirodno svjetloKat

Ostalo
Dob ponude: 136dana
Ažurirano: 58dana

Lokaliteti

Kemerağzı Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu