SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
121 000 €
(2 161 € / m²)
Prodaja
1
1
56 m²
Kemerağzı Mahallesi

spavaća soba1
stan56 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Modern Apartments in Antalya's Developing Area of Altıntaş
Altıntaş, one of Antalya's fastest-appreciating areas, presents a compelling alternative fo...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiSigurnost

Ostalo
Dob ponude: 168dana
Ažurirano: 95dana

Lokaliteti

Kemerağzı Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu