SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
85 000 €
(944 € / m²)
Prodaja
3
1
90 m²
Marmara Caddesi, Kavaklı Mahallesi

spavaća soba3
stan90 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

الشقة للبيع يقع في بيليك دوزو. تقع منطقة بيليك دوزو في اسطنبول في الجانب الأوروبي من اسطنبول. أظهرت المنطقة نموًا سكانيًا واقتصاديًا سريعًا في السنوات...

Ostalo
Dob ponude: 378dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Marmara Caddesi, Kavaklı Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Slični oglasi

Slično u inozemstvu