SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
280 000 €
(2 478 € / m²)
Prodaja
4
2+
113 m²
Karaağaç Mahallesi

spavaća soba4
stan113 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

الشقة للبيع يقع في بيوك شكمجة. تقع منطقة بيوك شكمجة في الجانب الأوروبي من اسطنبول. تقع المنطقة بالقرب من بحر مرمرة وهي واحدة من المراكز الصناعية والتج...

Ostalo
Dob ponude: 70dana
Ažurirano: 70dana

Lokaliteti

Karaağaç Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Slični oglasi

Slično u inozemstvu