SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
844 000 €
(3 103 € / m²)
Prodaja
5
2+
272 m²
Hastürk Caddesi, Çakmaklı Mahallesi

spavaća soba5
stan272 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

الشقة للبيع يقع في بيوك شكمجة. تقع منطقة بيوك شكمجة في الجانب الأوروبي من اسطنبول. تقع المنطقة بالقرب من بحر مرمرة وهي واحدة من المراكز الصناعية والتج...

Ostalo
Dob ponude: 421dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Hastürk Caddesi, Çakmaklı Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Slični oglasi

Slično u inozemstvu