SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
266 000 €
(2 660 € / m²)
Prodaja
2
2+
100 m²
Kadıpaşa Mahallesi

spavaća soba2
stan100 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Flats in a Premium Complex with Chic Designs in Alanya Kargıcak
Alanya is one of the most ideal places to make investments and vacation in the Mediter...

Ostalo
Dob ponude: 46dana
Ažurirano: 46dana

Lokaliteti

Kadıpaşa Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu