SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
136 473 €
(1 844 € / m²)
Prodaja
3
2+
74 m²
İncek Mahallesi

spavaća soba3
stan74 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

شقق للبيع على بُعد خطوات من احتياجاتك اليومية في إنجيك، أنقرة
تقع هذه الشقق الجديدة كليًا في منطقة غولباشي إنجيك، أنقرة. غولباشي هي ملتقى الطبيعة الخض...

Ostalo
Dob ponude: 160dana
Ažurirano: 148dana

Lokaliteti

İncek Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu