SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
497 000 €
(3 451 € / m²)
Prodaja
4
2+
144 m²
Hasdal Kavşağı, Hamidiye Mahallesi

spavaća soba4
stan144 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

الشقة للبيع يقع في كايتهاني. كايتهاني هي منطقة تقع في الجانب الأوروبي من اسطنبول. إنها منطقة سكنية بها مزيج من الأحياء القديمة والتقليدية وأحدث التطور...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakTuš kabinaKuhinjski aparatiPogledNamješteno

Ostalo
Dob ponude: 72dana
Ažurirano: 72dana

Lokaliteti

Hasdal Kavşağı, Hamidiye Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Slični oglasi

Slično u inozemstvu