SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
379 900 €
(4 690 € / m²)
Prodaja
2
1
81 m²
Hasdal Kavşağı, Hamidiye Mahallesi

spavaća soba2
stan81 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

الشقة للبيع يقع في كايتهاني. كايتهاني هي منطقة تقع في الجانب الأوروبي من اسطنبول. إنها منطقة سكنية بها مزيج من الأحياء القديمة والتقليدية وأحدث التطور...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Tuš kabinaOtvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiPogledKatSigurnost

Ostalo
Dob ponude: 73dana
Ažurirano: 73dana

Lokaliteti

Hasdal Kavşağı, Hamidiye Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Slični oglasi

Slično u inozemstvu