SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
141 000 €
(2 820 € / m²)
Prodaja
1
1
50 m²
Güzeloba Mahallesi

spavaća soba1
stan50 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

New Flats in a Complex with Pool in Antalya Güzeloba
Located in the Güzeloba neighborhood of Muratpaşa, one of Antalya’s most central districts, this ...

Ostalo
Dob ponude: 141dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Güzeloba Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu