SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
559 000 €
(6 735 € / m²)
Prodaja
1
1
83 m²
Güzeloba Mahallesi

spavaća soba1
stan83 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Sea, Waterfall, and Mountain Views Apartments for Sale in Antalya Lara
Antalya, with approximately 300 sunny days a year, is one of the most beloved...

Ostalo
Dob ponude: 156dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Güzeloba Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu