SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
490 000 €
(3 828 € / m²)
Prodaja
2
1
128 m²
Kağıthane Caddesi, Gürsel Mahallesi

spavaća soba2
stan128 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Ready-to-Move 2-Bedroom Flat in Premier Campus Ofis Project in Kağıthane
The flat is located in Kağıthane, one of the rising areas on the European Si...

Kat:
2. kat od 10
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Kağıthane Caddesi, Gürsel Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu