SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
137 845 €
(1 378 € / m²)
Prodaja
2
1
100 m²
Ulusal Caddesi, Gürpınar Mahallesi

spavaća soba2
stan100 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Sea view flats for sale in Istanbul are located in the Beylikdüzü district, which is located in the west of the European Side and on the coast of the ...

Ostalo
Dob ponude: 323dana
Ažurirano: 50dana

Lokaliteti

Ulusal Caddesi, Gürpınar Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Homes of Turkey

Slični oglasi

Slično u inozemstvu