SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
81 500 €
(1 358 € / m²)
Prodaja
1
1
60 m²
Gökçedere

spavaća soba1
stan60 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartments in Project with Pool with Healing Water in Yalova Termal
The pearl of the Marmara Region, Yalova offers a strategic advantage with its loca...

Ostalo
Dob ponude: 240dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Gökçedere
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu