SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
343 000 €
(3 728 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
92 m²
Göçerler Mahallesi

spavaća sobaatypical
stan92 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Discover urban comfort in the vibrant Gocerler Neighborhood of Kepez, Antalya. These flats boast proximity to the City Hospital, schools, and shoppin...

Namješteno
Dob ponude: 322dana
Ažurirano: 296dana

Lokaliteti

Göçerler Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustPoint

Görkem Ekiz

Slični oglasi

Slično u inozemstvu