SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
349 083 €
(13 963 € / m²)
Prodaja
1
1
25 m²
Ortaklar Caddesi, Fulya Mahallesi

spavaća soba1
stan25 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

مشروع سكني فاخر عالي القيمة في قلب عالم الأعمال في شيشلي، مجيدية كوي
يقع مشروع الإسكان الفاخر في الجانب الأوروبي من اسطنبول في شيشلي، إحدى المناطق الم...

Ostalo
Dob ponude: 54dana
Ažurirano: 54dana

Lokaliteti

Ortaklar Caddesi, Fulya Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Istanbul Homes

Slični oglasi

Slično u inozemstvu