SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
458 623 €
(10 666 € / m²)
Prodaja
2
1
43 m²
Ortaklar Caddesi, Fulya Mahallesi

spavaća soba2
stan43 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

عقارات في مشروع الإسكان الفاخر بالقرب من مواقف المتروباص في مجيدية كوي
يقع المشروع في منطقة شيشلي التي توصف بأنها قلب حجم التجارة في المدينة. نظرا لمو...

Ostalo
Dob ponude: 59dana
Ažurirano: 59dana

Lokaliteti

Ortaklar Caddesi, Fulya Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu