SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
127 921 €
(3 655 € / m²)
Prodaja
2
1
35 m²
Firuzköy Mahallesi

spavaća soba2
stan35 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

شقق في مجمع سكني بموقع متميز في أفجلار، إسطنبول
تقع الشقق في منطقة أفجلار على الجانب الأوروبي من إسطنبول. بفضل قربها من طرق النقل الرئيسية، والمشاريع ...

Ostalo
Dob ponude: 27dana
Ažurirano: 26dana

Lokaliteti

Firuzköy Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu