SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
176 274 €
(3 205 € / m²)
Prodaja
1
1
55 m²
Dalgıç Sokağı, Firuzağa Mahallesi

spavaća soba1
stan55 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

#218281+1 APARTMENT FOR SALE IN A BUILDING WITH ELEVATOR IN BEYOĞLU CIHANGIRWithin walking distance to Taksim, Istiklal Street, Galata, Galataport, Ka...

Ostalo
Dob ponude: 33dana
Ažurirano: 33dana

Lokaliteti

Dalgıç Sokağı, Firuzağa Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Omer Yuksel

Slični oglasi

Slično u inozemstvu