SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
103 377 €
(1 066 € / m²)
Prodaja
3
1
97 m²
Evrenpaşa Mahallesi

spavaća soba3
stan97 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

الشقة للبيع موجود في بيليك قدرية. تقع بيليك على بعد حوالي 25 كم شرق أنطاليا وتوفر طبيعة جميلة وبنية تحتية ممتازة. تعد الشواطئ الرملية والصخرية جيدة لل...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Evrenpaşa Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Slični oglasi

Slično u inozemstvu