SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
356 000 €
(4 450 € / m²)
Prodaja
3
1
80 m²
Esentepe

spavaća soba3
stan80 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Elegantní projekt od našeho partnera - přední společnost s dlouholetými zkušenostmi – v nejžádanější oblasti Esentepe, přímo na pobřeží Středozemního ...

Nenamješten
Dob ponude: 295dana
Ažurirano: 188dana

Lokaliteti

Esentepe
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Infolinka TvůjKypr

Slični oglasi

Slično u inozemstvu