SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
272 600 €
(2 181 € / m²)
Prodaja
3
1
125 m²
Moda Caddesi, Dereağzı Mahallesi

spavaća soba3
stan125 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

الشقة للبيع يقع في بيليك دوزو. تقع منطقة بيليك دوزو في اسطنبول في الجانب الأوروبي من اسطنبول. أظهرت المنطقة نموًا سكانيًا واقتصاديًا سريعًا في السنوات...

Ostalo
Dob ponude: 259dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Moda Caddesi, Dereağzı Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Slični oglasi

Slično u inozemstvu