SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
347 800 €
(2 174 € / m²)
Prodaja
5
2+
160 m²
Moda Caddesi, Dereağzı Mahallesi

spavaća soba5
stan160 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

الشقة للبيع يقع في بيليك دوزو. تقع منطقة بيليك دوزو في اسطنبول في الجانب الأوروبي من اسطنبول. أظهرت المنطقة نموًا سكانيًا واقتصاديًا سريعًا في السنوات...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakTuš kabinaKuhinjski aparatiPerilica rubljaSigurnostDrveni podVisoki stropoviPrirodno svjetloNamješteno

Ostalo
Dob ponude: 260dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Moda Caddesi, Dereağzı Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Slični oglasi

Slično u inozemstvu