SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
99 000 €
(2 250 € / m²)
Prodaja
2
1
44 m²
Demirtaş

spavaća soba2
stan44 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

شقق مطلة على البحر مع مسبح على بُعد مسافة قصيرة من الساحل في ألانيا
تقع الشقق في منطقة دميرطاش في ألانيا، إحدى أبرز وجهات السياحة الصيفية والسكن على ا...

Ostalo
Dob ponude: 299dana
Ažurirano: 267dana

Lokaliteti

Demirtaş
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu