SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
549 000 €
(7 843 € / m²)
Prodaja
3
2+
70 m²
Cikcikli Bulvarı, Cikcilli Mahallesi

spavaća soba3
stan70 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

شقق بتصميم أنيق في ألانيا مع إطلالات على البحر وقلعة ألانيا
ألانيا هي واحدة من المناطق السياحية الشهيرة الواقعة في شرق أنطاليا، وتستضيف الآلاف من السي...

Ostalo
Dob ponude: 48dana
Ažurirano: 48dana

Lokaliteti

Cikcikli Bulvarı, Cikcilli Mahallesi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu